Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Fujitsu

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Fujitsu - японська багатонаціональна компанія, яка займається виготовленням різноманітного обладнання та надає послуги з інформаційних технологій. Головний офіс знаходиться в Токіо, а виробництво різноманітних обчислювальних систем компанія запускає, як правило, в Німеччині, що гарантує відмінну якість виготовленої продукції. Fujitsu, в основному, виробляє обчислювальну продукцію, таку як: персональні комп'ютери, монітори, сервери, комплектуючі (материнські плати, тощо) та багато іншого. В асортименті нашого магазину ви знайдете:

  • Робочі станції серії Fujitsu CELSIUS, які розроблені та виготовлені в Німеччині і забезпечують найвищий професіональний рівень для творчості, моделювання, обчислювання та візуалізації.  
  • Персональні комп'ютери з сімейства Fujitsu ESPRIMO, які забезпечують надійну роботу з офісними додатками.  
  • Розширювані баштові сервери Fujitsu PRIMERGY для віддалених та філіальних офісів, універсальні сервери для монтажу в стійку, компактні та оптимізовані для масштабування сервери.  
  • Надійні монітори серії SCENICVIEW.

Продукція Fujitsu може задовольнити потреби людей з надзвичайно різних сфер життя та діяльності. Це може бути задоволений офісний працівник, що обрав компактний настільний комп'ютер для роботи з різноманітними бізнес-додатками. Це може бути геймер, що обрав потужну модель для ігор, яка подарує йому незабутній досвід. Це може бути дизайнер або архітектор, яким потрібна надзвичайно потужна робоча станція, для обробки фото, відео, 2D та 3D. тощо.

Розгорнути
Вгору