Інтернет-магазин Boss-PC надає великий асортимент комп'ютерної бу техніки з Європи та США. Надзвичайно широкий вибір товарів від таких відомих брендів як Acer, Dell, HP, Fujitsu, Asus, Lenovo, Philips, Samsung, Apple та багато інших.

😎 Чому купувати саме в нас?

Перш за все, усі наші товари від брендових виробників, що вже не перший рік лідирують на ринку та заслужили довіру мільйонів покупців зі всього світу. В нас Ви можете придбати їх продукцію за значно нижчу ціну. Ми впевнені в якості наших товарів, тому надаємо гарантію аж на 6 місяців з можливістю подовження до 9 та, навіть, 12 місяців.

Будьте певні, що при виникненні поломки, ми оперативно проведемо діагностику та, за необхідності, поміняємо запчастини, щоб ви надалі могли впевнено користуватись нашою технікою.

Ще однією перевагою нашого магазину являється відсутність обов'язкової передоплати. Ми здійснюємо доставку транспортною компанією "Нова пошта". Доставка безкоштовна по всій Україні! Оплачуєте тоді коли получаєте, а комісію за переказ коштів ми візьмемо на себе.

Серед нашого асортименту ви знайдете те, що підходить саме вам. В нас Ви зможете придбати бу системні блоки, бу монітори, бу сервери, бу моноблоки та багато іншого.


⚖️ Основні критерії формування цін:

А клас - практично новий товар зі стабільною роботою та мінімальними слідами експлуатації;

В клас - продукція, що була в експлуатації певний період часу. Можливі сліди подряпин чи потертостей, які абсолютно не впливають на працездатність.

Практично всю техніку з нашого складу раніше використовували в різноманітних офісах, банках і т.п. , саме тому, вона ідеально підійде для аналогічних задач. Наша продукція, в силу свої недовгої експлуатації, зможе стабільно прослужити вам ще довгі роки.