Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

BENQ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

BENQ - тайванська компанія, яка розробляє та виготовляє різноманітну комп'ютерну техніку та елетроніку. В основному. компанія розробляє монітори, проектори, рекламні панелі, тощо.

BenQ зберігає активну присутність на локальних ринках, на яких вона працює, реалізуючи основні продукти та рішення у більш ніж 100 країнах світу. З головного офісу в Тайбеї, Тайвань, компанія допомагає регіональним представництвам аналізувати місцеві тенденції та потреби для розробки індивідуальних бізнес-стратегій та планів-графіків проектів з метою розвинути й збагатити ті сфери життя, які мають найбільше значення для громад у різних куточках світу.

Компанія славиться своїми якісними моніторами, які обирають люди з різноманітних сфер життя та діяльності. Геймери обирають BenQ для незабутнього досвіду в іграх, дизайнери, які працюють з двовимірною графікою та, навіть, фотографи, для обробки фото та відео на високому рівні.

У компанії BenQ переконані, що дизайн і технологія найкраще виконують свої функції, коли вони служать реальним потребам і прагненням людей. 

Розгорнути
Вгору