Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Apple

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Apple Inc.  — американська технологічна компанія з офісом у Купертіно (Каліфорнія), яка проєктує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення й онлайн-сервіси.

До пристроїв, що розробляються компанією належать смартфони iPhone, планшети iPad, персональнікомп'ютери Mac, портативні медіа-плеєри iPod і розумні годинники Apple Watch. Крім того, компанія розробила власне програмне забезпечення для своїх пристроїв - операційні системи OS X та iOS.

Apple була заснована Стівом Джобсом, Стівом Возняком та Рональдом Вейном 1 квітня 1976 з метою розробки та продажу персональних комп'ютерів. Її було зареєстровано як Apple Computer, Inc. Але, після зміни пріоритетів у бік побутової електроніки 9 січня 2007 р., компанію було перейменовано в Apple Inc.

Комп'ютери Mac або Macintosh (таку назву лінія отримала завдяки сорту яблук Макінтош) мають доволі широку сферу застосування. Найбільшої популярності системи Mac набули в таких сферах діяльності як комп'ютерна графіка, поліграфія та звукозапис.

Розгорнути
Вгору